campa

Zabudowa VW Caddy Long

Zabudowa kempingowa do Volkswagen Caddy Long

Wygodny i wszechstronny kamper dla dwóch osób zbudowany na bazie długiej wersji VW Caddy.

Zabudowa CAMPA VW Caddy Long powstała z myślą o wszystkich chętnych do podróżowania na własną rękę i tęskniących za wypoczynkiem w naturze.

Dzięki niewielkim gabarytom w porównaniu do tradycyjnych kamperów możemy go użytkować do codziennej jazdy nawet na najbardziej zatłoczonych ulicach miast np. na dojazdy do pracy. Jednocześnie auto pozwala na wygodne, długie podróże we dwie osoby.

Zabudowę wykonamy na dostarczonym przez Ciebie aucie. Zajmiemy się kompleksową realizacją – od wygłuszenia oraz izolacji, poprzez wykonanie instalacji elektrycznej wraz z panelami fotowoltaicznymi, aż do kompaktowej zabudowy wykonanej przy użyciu maszyn CNC.

Zabudowa wykonana jest z wysokiej jakości sklejki wycinanej za pomocą maszyn CNC. Podłoga oraz część łóżka to sklejka antypoślizgowa zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania. Fronty oraz stół zrobione są ze sklejki pokrytej wysokiej jakości włoskim laminatem HPL w wybranym kolorze.

W przedniej, wysuwanej części zabudowy znajduje się kuchenka z palnikiem ceramicznym i miejsce przeznaczone do przygotowania posiłku (które można powiększyć za pomocą dodatkowego blatu). Szuflada posiada specjalne prowadnice uniemożliwiające jej samoczynne zamknięcie się.

Część zlokalizowana pod łóżkiem wyposażona jest w dwie szuflady – jedna z lodówką kompresorową, druga z toaletą chemiczną. Obok znajduje się dodatkowy  schowek na niezbędne rzeczy.

Łóżko rozkłada się na dwie części, aby wygodnie korzystać z zabudowy w dzień i w nocy.

Druga część zabudowy to część kuchenna ze zlewem i wylewką z prysznicem, a w szafce pod nimi znajdują się zbiorniki na wodę czystą oraz szarą. 

We wnętrzu zabudowy znajdują się liczne schowki, pomocne przy utrzymaniu porządku na małej przestrzeni. Pakowna szafa dla dwóch osób, pojemna szuflada kuchenna, szuflada na toaletę chemiczną, szuflada na lodówkę oraz bardzo dużo innych, praktycznych schowków

Materace CAMPA to najwyższej jakości pianka o odpowiednio dobranej gęstości. Obszyte są praktycznym, odpornym na plamy grubym materiałem.

Zastosowanie

VW Caddy Long – trzecia generacja

 

Wymiary

  • szerokość łóżka: 100cm
  • długość: 205cm

W zestawie

  • kompletna zabudowa 
  • kuchenka z palnikiem ceramicznym 
  • zbiornik na wodę czystą oraz szarą
  • materace z pokrowcami
  • panel solarny 180W 
  • akumulator 
  • pasy mocujące

campa VW Caddy Long

Czas realizacji zamówienia ustalany indywidualnie