campa

Zabudowa Mercedes G / Puch

Zabudowa kempingowa Mercedes/Steyr Puch 230 GE

Kompaktowa, stała zabudowa dla wszyskich spragnionych wrażeń i ceniących sobie bliższy kontakt z naturą. Sprawdzi się podczas przyrodniczych wypraw i biwaków w trudno dostępnych terenach.

Zabudowa w tego typu aucie została dokładnie przemyślana, aby wykorzystać każdy skrawek przestrzeni. Dzięki temu znalazło się miejsce na wygodne, dwuosobowe łóżko, część kuchenną z lodówką kompresorową, toaletę chemiczną oraz liczne schowki.

Zabudowę wykonamy na dostarczonym przez Ciebie aucie. Zajmiemy się realizacją kompleksowo – od wygłuszenia oraz izolacji, poprzez wykonanie instalacji elektrycznej wraz z panelami fotowoltaicznymi, aż do kompaktowej zabudowy wykonanej przy użyciu maszyn CNC.

Zabudowa wykonana jest z wysokiej jakości sklejki wycinanej za pomocą maszyn CNC. Podłoga oraz część łóżka to sklejka antypoślizgowa zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania. Fronty oraz stół zrobione są ze sklejki pokrytej wysokiej jakości laminatem HPL w wybranym kolorze.

Zabudowa jest praktyczna i bardzo kompaktowa. 

Za dnia można ją użytkować jako kuchnię oraz miejsce do wypoczynku. Wieczorem wystarczy rozłożyć stelaż, aby stworzyć szerokie, wygodne łóżko, zajmujące prawie całą dostępną przestrzeń.

 

Część środkowa wyposażona jest w miejsce na toaletę chemiczną. Obok znajduje się dodatkowy  schowek na niezbędne rzeczy.

Panel do sterowania umieszczony został w łatwodostępnym miejscu.  Dzięki niemu z łatwością można obsługiwać urządzenia. Inteligentny system sterownika MPPT łączy się z telefonem za pomocą technologii Bluetooth, co pozwala na kontrolowanie poziomu naładowania urządzeń oraz paneli fotowoltaicznych .  

Boczna część zabudowy to część kuchenna ze zlewem, wylewką z prysznicem, w szafce pod nimi znajdują się zbiorniki na wodę czystą oraz szarą. 

 Nad częścią kuchenną znajdują się szczelne szafki w stylu militarnym, chroniące zawartość podczas jazdy.  Niżej został zamontowany mały, praktyczny zlew wraz ze zbiornikami na czystą i szarą wodę. Tuż obok znajduje się lodówka kompresaryjna. 

Ograniczona przestrzeń nie stanowi problemu! Łóżko po rozłożeniu może służyć dwóm osobom. W cenie zabudowy są również materace CAMPA – to najwyższej jakości pianka o odpowiednio dobranej gęstości, obszyta praktycznym, odpornym na plamy grubym materiałem.

Zastosowanie

Mercedes G
Steyr Puch

 

Wymiary

  • szerokość łóżka: 100cm
  • długość: 205cm

W zestawie

  • kompletna zabudowa 
  • kuchenka z palnikiem ceramicznym 
  • zbiornik na wodę czystą oraz szarą
  • materace z pokrowcami
  • panel solarny 180W 
  • akumulator 
  • pasy mocujące

campa Mercedes G / Steyr Puch 230 GE

Czas realizacji zamówienia ustalany indywidualnie